Quatro Foto-Video Rafał Burandt

Archiwa: Testimonials

Monika Świerczyńska

Bardzo sympatyczni ludzie. Film w super jakości. Fajnie zmontowany. Wszystko jak należy. Bez zbędnego przeciągania i monotonii. Fajna muza.
GORĄCO POLECAM

Karolina i Sławek

POLECAM BAAAARDZO film jak najbardziej pozytywnie fotki też, a do tego fajni goście wszystko powiedzą na początku. Pozdrawiamy

Tadeusz

Kiedyś myślałem, że każdy może robić fotki. Na szczęście to przeszłość. Pan Rafał wykazuje maksymalny profesjonalizm. Fotograf ,który na pewno zatrzyma czas i na długo jego zdjęcia będą budziły miłe wspomnienia. Bardzo sympatyczny człowiek, a jego kreatywność zapewni wszystkim zleceniodawcom pewność i satysfakcję. Polecam.

Małgo i Adi

Panie Rafale dziękujemy za tak cudną pamiątkę! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jak będziemy się chajtać drugi raz to tylko pod okiem Pana ludzi. Pełna profeska i mega sympatyczne podejście do pracy. W ogóle nie baliśmy się kamery- pełen luz;)
Dzięki i pozdrówki.

Paulina i Piotr

Dzięki Rafał za filmik i fotki. Nawet mamie się podobało 😉
Będziemy polecać. Piąteczka i do zobaczenia gdzieś tam;)

Beata i Daniel

Dobrze dobrane piosenki i uchwycone najważniejsze momenty, dlatego nie ma konieczności przewijania filmu. Na pewno będziemy wracać wspomnieniami do filmu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z QUATRO Foto-Video. Nie zawiedliśmy się.

POLECAMY

Ewa Mateusz Kerlin

Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo miła obsługa i wszystko na plus…
Pozdrawiam

Justyna Jabłońska

Baardzo dziękujemy za starannie wykonany album i filmy. Nasze zdjęcia zostały jeszcze u was Jesteśmy bardzo zadowoleni Wszystko dopracowane w najmniejszym calu . Super !
Jak będziecie państwo w pobliżu Somin to zapraszamy do nas z żoną i dziećmi.

Katarzyna i Krzysztof Szulc

Profesjonalizm, ogromne wyczucie czasu i subtelność podczas pracy, zaangażowanie, piękne kadry i wideo pełne niespodzianek polecamy gorąco!

Daniel Purtak

Chcieliśmy Rafał podziękować Tobie jak i kamerzyście we włożoną pracę w dniu naszego wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego materiału i bardzo nam się podobało. Będzie to piękna pamiątka na całe nasze życie. Z czystym sumieniem i uśmiechem na twarzy możemy polecić Quatro Foto-Video każdej napotkanej osobie. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Asia i Daniel.